O nás

Firmu Stapring®, s.r.o. jsem založil v roce 1995 s cílem poskytovat komplexní služby v oblasti stavební projekce a inženýringu a zajistit pro investory bezstarostný průběh výstavby a to plně v duchu našeho hesla:

“Vaše stavba bez Vašich starostí”

Stále se zajímáme o nové trendy ve stavění a jdeme s dobou, což nás v roce 2015 přivedlo k absolvování školení od Centra pasivního domu a od téhož roku jsme jejím členem a stavíme převážně pasivní domy.

Klientovi – Vám – jsme schopni zajistit tzv. „full service“ což znamená „od první schůzky až po kolaudaci“.

V průběhu návrhu jsme Vám schopni ukázat Vaši budoucí stavbu ve 3D i s interiérem. Pokud budete chtít, vytvoříme Vám i vizualizace interiéru na míru dle vašich požadavků.

Stavební dokumentaci standartně projektujeme v typu prováděcí dokumentace, dle které opravdu postavíte a neslouží pouze pro získání stavebního povolení.

Po dobu výstavby zajišťujeme jak autorský dozor tak technický dozor na stavbě a postaráme se Vám o správnost a kvalitu výstavby, kterou bychom samy na své stavbě chtěli a vyžadovali.

Jsme rádi, když je investor součástí vzniku projektu a může tak ovlivnit to, jakým způsobem se bude ve svém domě cítit a jak tam bude fungovat v reálném životě. Projektujeme pro Vás a jsme rádi, když jste ve svém spokojeni ať už se jedná o rodinný dům, školu nebo budovu administrativy. Každý má jiné potřeby a je třeba jim naslouchat.

Pokud jsme Vás zaujali jak naším smýšlením tak projekty nebojte se nás kontaktovat a domluvíme si schůzku na níž zjistíme zda si padneme do oka.

Těšíme se na Vás.

Tým Stapring